NeoCore Games zapowiedziało The Incredible Adventures of Van Helsing 2

Przeniesiemy postać z pierwszej części.

NeoCore Games zapowiedziało dziś The Incredible Adventures of Van Helsing 2 - informuje Gamasutra. Gra ukaże się na PC. Nie znamy daty premiery.

vanhelsing1
Złośliwa Katarina też powróci... Współczujemy Van Helsingowi

„Powracający do serii fani będą mogli zaimportować postać z pierwszej części gry, a nowi stworzą własnego, legendarnego łowcę potworów” - napisali deweloperzy w informacji prasowej.

- W pierwszej odsłonie wszystko wydawało się proste - powiedział Viktor Juhász ze studia NeoCore. - Pokonaj szalonego naukowca, wyzwól krainę i odjedź w stronę zachodu słońca. Ale czasem upadek złoczyńcy tylko otwiera drzwi bardziej poważnym zagrożeniom.

W kontynuacji powróci oczywiście tytułowy Van Helsing, a także jego duchowa towarzyszka, Lady Katarina. Trafimy do gotyckiej metropolii, która znajdzie się na skraju zniszczenia przez panujący na ulicach chaos. Akcja ponownie rozegra się w krainie Borgovii.

Tak jak pierwowzór, również druga część będzie reprezentować gatunek RPG akcji, a bohater znów stawi czoła hordom wrogów.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami