Deus Ex: Bunt Ludzkości w wersji reżyserskiej ukaże się nie tylko na Wii U

Także na PC, PS3, X360 i Macach.

Deus Ex: Human Revolution Director's Cut nie jest już tytułem na wyłączność dla Nintendo Wii U. Square Enix ogłosiło, że gra ukaże się także na PC, PS3, X360 i Macach.

Największą zmianą w stosunku do wersji z 2011 roku będzie lekkie przeprojektowanie najbardziej krytykowanego elementu Buntu Ludzkości - walk z bossami. Na arenach pojawią się dodatkowe miejsca do ukrycia się. Da się też zabić bossów bez wystrzelenia nawet jednej kuli - twórcy pomyśleli o miłośnikach hakowania i skradania się.

W kwestii oprawy graficznej, ulepszone zostało między innymi oświetlenie, cienie czy wygładzanie krawędzi.

- Po ogłoszeniu wersji Director's Cut otrzymaliśmy wiele głosów od społeczności, proszącej o wydanie tej wersji Human Revolution także na innych platformach - mówi Stéphane D'Astous, menedżer generalny w Eidos Montreal.

- Cieszymy się, że możemy odpowiedzieć na te prośby. Możemy powiedzieć z przyjemnością: „Prosiliście o to” - dodaje D'Astous, korzystając z popularnego żartu fanów Human Revolution, parafrazując cytat „I never asked for this”.

Deus Ex: Bunt Ludzkości ukazał się w 2011 roku na Xboksa 360, PlayStation 3 i PC w polskiej kinowej wersji językowej (napisy).

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami