Deadfall Adventures ukaże się 27 września

AKTUALIZACJA: Fragment rozgrywki z E3.

Aktualizacja: Serwis Gamespot opublikował obszerny fragment rozgrywki z komentarzem twórców, pochodzący z prezentacji Nordic Games na targach E3.

Oryginalna wiadomość: Gra akcji od polskiego studia The Farm 51, Deadfall Adventures ukaże się 27 września, dwa miesiące później, niż pierwotnie planowano.

Informację podał wydawca, firma Nordic Games. Nowa data dotyczy obu platform sprzętowych, na które zmierza gra - PC i X360.

Ogłoszono także, że poza kampanią dla pojedynczego gracza i rozgrywkami sieciowymi na arenie, otrzymamy także kooperacyjny tryb survival.

„Dodanie nowego trybu rozgrywki w kooperacji oznacza jeszcze więcej zawartości, co zawsze jest wartościowe dla graczy” - napisał w informacji prasowej Wojciech Pazdur, szef produkcji w The Farm 51. „Nowy tryb będzie stanowił wyzwanie i umożliwi graczom wspólne wskoczenie do akcji.”

„To nasza najambitniejsza gra i ściśle współpracujemy z The Farm 51, by upewnić się, że Deadfall Adventures zaoferuje płynne połączenie akcji i rozwiązywania zagadek” - mówi Reinhard Pollice z Nordic Games.

Fabuła gry opowiada o przygodach awanturnika Jamesa Lee Quatermaina, który wraz z amerykańską agentką - Jennifer Goodwin - poszukuje w Egipcie świątyni „The Heart of Atlantis”. Akcja rozgrywa się w 1938 roku. W przyszłości planowana jest także wersja na konsolę PlayStation 3.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami