Następna gra z serii Skylanders ukaże się także na konsolach nowej generacji

Premiera na „starym” sprzęcie - 18 października.

Activision potwierdziło, że następna gra z serii Skylanders, łącząca wirtualną rozrywkę z plastikowymi zabawkami, ukaże się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Studio Vicarious Visions pracuje nad Skylanders: Swap Force w wersji PlayStation 4, PS3, Xbox One, X360 i Wii U. Beenox odpowiada za edycję na Wii, a n-Space zajmie się wydaniem na Nintendo 3DS.

Wydawca podał także datę premiery - gra ukaże się w Europie 18 października, pięć dni po premierze w Stanach Zjednoczonych. Powyższa data nie dotyczy najpewniej wersji na konsole nowej generacji.

Swap Force wprowadzi do serii zabawki składające się z części innych figurek. Twórcy przygotowali 16 postaci, które łącznie ułożymy w 250 możliwych kombinacji. Nowa jest także możliwość latania, wspinania się i teleportowania.

Skylanders to gra akcji RPG dla najmłodszych. Całe doświadczenie zdobyte przez daną postać zapisane jest w figurce. Seria jest niesamowicie popularna i podczas podliczania corocznych zysków jest wymieniana przez Activision jednym tchem obok najbardziej dochodowych marek takich jak Call of Duty czy World of Warcraft.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami