Wolfenstein 3D dostępny na X360 i PS3

W sam raz przed premierą The New Order.

Bethesda ponownie opublikowała Wolfenstein 3D w usługach dystrybucji cyfrowej konsol X360 i PS3 - w sam raz dla graczy, którzy chcą przypomnieć sobie klasyk id Software przez premierą Wolfenstein: The New Order pod koniec roku.

Gra dostępna jest za 400 punktów Microsoftu na Xbox Live Marketplace i w cenie 5 dol. (ok. 17 zł) na amerykańskim PlayStation Network. Europejscy fani konsol Sony muszą jeszcze poczekać - Bethesda obiecuje, że wyda grę na PS3 już „wkrótce”.

W pierwszej części serii, wydanej w 1992 roku, gracz wcielał się w B.J. Blazkowicza, którego zobaczymy także w najnowszej odsłonie. Amerykański żołnierz polskiego pochodzenia walczy z siłami nazistów, eksplorując zamek Wolfenstein, po drodze eksterminując m.in. Hansa Grosse i samego Robo-Hitlera.

Za wersję na konsole obecnej generacji odpowiada studio Nerve Software. Ten sam tytuł ukazał się wcześniej na PC - na Steamie można go kupić za 5 euro (ok. 22 zł). Warto przypomnieć, że pierwotnie konsolowe edycje Wolfenstein 3D ukazały się już w 2009 roku.

1

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami