Zapowiedziano dodatek do Metro: Last Light, przepustka sezonowa na Steamie

AKTUALIZACJA: Faction Pack oraz Chronicles Pack zawierają nowe misje fabularne.

Aktualizacja: Deep Silver wystosowało oficjalną informację prasową, w której ujawnia szczegóły na temat dodatków. Pierwsze rozszerzenie - The Factions - ukaże się w czerwcu.

Faction Pack oraz Chronicles Pack zawierają nowe misje fabularne, „rozszerzające świat i fabułę Metra”. Tower Pack zaoferuje zestaw wyzwań „dla weteranów”, a w Developer Pack znajdziemy narzędzia, pomocne podczas eksploracji podziemnych tuneli.

*

Oryginalna wiadomość: Deep Silver, wydawca Metro: Last Light opublikował na Steamie przepustkę sezonową do gry, oferującą dostęp do czterech planowanych dodatków DLC.

Zestaw wyceniono na 15 euro (ok. 63 zł). Producent planuje wydanie czterech dodatków: The Faction Pack, The Tower Pack, The Developer Pack oraz The Chronicles Pack. Nie znamy jeszcze dokładnej zawartości rozszerzeń, ale Andriej Prochorow, producent gry zdradził we wcześniejszych wywiadach, że w DLC wcielimy się w innych mieszkańców moskiewskiego metra.

Wszyscy kupujący otrzymają także nową broń - Abzats. Daty premiery poszczególnych rozszerzeń nie są jeszcze znane.

Metro: Last Light ukazało się 17 maja na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Gracz wciela się w jednego z ocalałych po nuklearnej katastrofie. Śmiałkowie żyją w ruinach postapokaliptycznej Moskwy, w tunelach metra. Poszczególne stacje uformowały rywalizujące frakcje. Jedyną nadzieją jest Artem, postać prowadzona przez gracza.

Zobacz także: Metro Last: Light - Poradnik

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami