Ubisoft: Assassin's Creed 4: Black Flag na PlayStation 3 nie rozczaruje

„Wykorzystamy obecną konsolę jak tylko to jest możliwe” - zapewnia Jean Guesdon.

Jean Guesdon, dyrektor kreatywny ze studia Ubisoft Montreal stwierdził, że nowa odsłona serii Assassin's Creed w wersji na PlayStation 3 nikogo nie rozczaruje. Podkreślił jednak, że PS4 oferuje ogromne możliwości.

- PlayStation 4 to zdecydowanie wielki krok naprzód. Sony naprawdę świetnie współpracowało z deweloperami i konfiguracja tej konsoli to dokładnie to, czego oczekiwaliśmy po sprzęcie następnej generacji - powiedział Guesdon w rozmowie z dziennikarzem VG24/7. - Teraz kolej na nas, byśmy wykorzystali te narzędzia najlepiej jak tylko umiemy.

Deweloper zapewnił, że doświadczenie Ubisoftu z platformami obecnej generacji jest bardzo duże, a zespół będzie w stanie „wykorzystać obecną konsolę tak, jak tylko to jest możliwe”.

- Oczywiście mamy zamiar dostarczyć jedną z najlepiej wyglądających produkcji na obecnej generacji konsol, na tyle, na ile tylko pozwolą nam nasze umiejętności - oświadczył Guesdon.

Assassin's Creed 4: Black Flag ukaże się w październiku na PC, PS3, Wii U i Xboksa 360. Później pojawi się też na nowych konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami