Twórca God of War pracuje nad grą akcji z walkami samochodów - Autoduel

Wkrótce na Kickstarterze.

David Jaffe, twórca God of War i Twisted Metal dołączył do niezależnego studia Pixelbionic, gdzie zajmie się produkcją gry akcji Autoduel, w której za broń posłużą graczom samochody.

Gra czerpie inspiracje z Interstate '76 oraz z samego Twisted Metal. Tytuł powstaje z myślą o rozgrywkach sieciowych, wyłącznie na PC. Akcja toczy się w postapokaliptycznej przyszłości. Gracze otrzymają ponad 20 pojazdów. W zespołowej walce wezmą udział przedstawiciele trzech frakcji: Ratters, Scavengers oraz Techies.

Jaffe to nie jedyny weteran w Pixelbionic. Szef studia, Maxx Kaufman pracował w inXile Entertainment, a wcześniej odpowiadał za oprawę graficzną w Return to Castle Wolfenstein i The Bard's Tale. Natomiast dyrektorem zespołu jest Mike Arkin, producent Die Hard Trilogy, Battlezone i Tokyo Xtreme Racer.

„Byłem bardzo podekscytowany, gdy usłyszałem pomysły Pixelbionic, związane z Autoduel” - mówi Jaffe. „Jako wielki fan gatunku już nie mogę się doczekać, by wesprzeć projekt.”

Twórcy zapowiadają, że już niedługo Autoduel pojawi się w serwisie Kickstarter.

1
Pierwsza grafika koncepcyjna

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami