Sieciowa platformówka Atomic Ninja zadebiutuje latem na PS3 i Vita

Działa także na podzielonym ekranie.

Studio Grip Games! - twórcy m.in. The Impossible Game i Foosball 2012 zapowiedzieli nowy tytuł - Atomic Ninjas. Sieciowa gra platformowa ukaże się latem na PlayStation Network.

Grafika w Atomic Ninjas przedstawiona jest w perspektywie 2.5D. Całość opisywana jest jako połączenie Fat Princess i Crash Commando. Podczas meczów nie możemy zranić przeciwników bezpośrednio - musimy wykorzystać dostępne na mapach obiekty, takie jak doły z lawą, lasery, pułapki, platformy czy spadające skrzynki.

Twórcy przygotowują siedem aren z mnóstwem znajdziek, skrzynek, wind, szybów, dźwigni i kryjówek. Bohaterowie dysponują także umiejętnościami specjalnymi: telekinezą, możliwością latania czy niewidzialnością.

„Atomic Ninjas nie polega tylko na błyskawicznym refleksie, ale także na wrogiej kreatywności i eksploracji możliwości gry” - napisał Jakup Mikyska, szef Grip Games!

Tryby gry obejmują m.in. klasyczny deatmatch, walki o flagę, poszukiwanie skarbów oraz zabawy drużynowe.

Atomic Ninjas umożliwia wspólną rozgrywkę posiadaczom PS3 i Vita. Również zapisane stany gry będą automatycznie synchronizowane pomiędzy urządzeniami. Na mapie znajdzie się maksymalnie czterech graczy. Poza połączeniem sieciowym dostępna będzie także zabawa na podzielonym ekranie, również przeciwko botom.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami