Killzone: Najemnik ukaże się tydzień wcześniej niż planowano

Sony zaprezentowało nowy trailer, poznaliśmy dodatki do zamówień przedpremierowych.

Na oficjalnym blogu PlayStation opublikowano wpis informujący o zmianie daty premiery nowej odsłony serii Killzone - część z podtytułem Najemnik zadebiutuje 4 września.

- Jestem podekscytowana mogąc podzielić się wiadomością, że Killzone: Najemnik na PlayStation Vita pojawi się w sklepach odrobinę wcześniej, niż początkowo zakładaliśmy - napisała Marta Boullon z europejskiego oddziału Sony - Nie chcemy, by gracze czekali dłużej, niż trzeba, na to niesamowite doświadczenie przenośnej strzelaniny stworzone przez Guerrilla Cambridge.

Przy okazji poinformowano też o bonusach dla tych, którzy zdecydują się zamówić FPS-a przed premierą. Dostępne będą dwa zestawy dodatków.

Blackjack's Briefcase zapewni zdobywanie podwójnej ilości punktów doświadczenia przez pierwsze 48 godzin oraz dodatkową broń i bonus w postaci specjalnej waluty. Drugi dodatek, ISA M224-A1 Light Machine Gun, da graczom dostęp do niezwykle skutecznego lekkiego karabinu maszynowego z zapasem amunicji.

Killzone: Najemnik powstaje w innym oddziale Guerilla Games, niż odsłony na konsole stacjonarne. Produkcją zajmuje się niedawno włączone w szeregi studia Guerilla Cambridge, poprzednio znane jako Sony Cambridge. Wcześniej przygotowało m. in. LittleBigPlanet na konsolę PSP. Najemnik będzie w pełni zlokalizowany (dubbing).

Nowy trailer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami