Szczegóły na temat inFamous: Second Son

Główną mocą Delsina Rowe'a będzie „dym”.

W najnowszym numerze amerykańskiego czasopisma Game Informer opublikowano obszerne zapowiedzi gier zmierzających na PlayStation 4. Najwięcej miejsca, bo aż 10 stron, poświęcono nowej grze studia Sucker Punch Productions - inFamous: Second Son.

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że nowym bohaterem będzie 24-letni Delsin Rowe, w którego żyłach płynie indiańska krew. Główna postać w InFamous: Second Son łatwo się denerwuje, jest fanem graffiti i chętnie własnoręcznie „ozdabia” ściany budynków.

Pierwszy trailer InFamous: Second Son

Podobnie jak bohaterowie poprzednich części serii, Delsin nadprzyrodzone moce pozyskał przez przypadek, lecz jest zadowolony z nowych zdolności.

Cole MacGrat, bohater pierwszych odsłon, specjalizował się w kontrolowaniu ognia i prądu, tymczasem Rowe do perfekcji opanował tajemniczy pierwiastek, określano jako „dym”. Twórcy zapewniają przy tym, że w czasie gry odblokujemy więcej umiejętności. Powróci też system wyborów pomiędzy dobrymi i złymi uczynkami, modyfikujący wygląd bohatera i nastawienie innych postaci.

Akcja w inFamous: Second Son rozgrywa się w siedem lat po śmierci Cole'a. Ludzie o podobnych umiejętnościach, określani jako Conduits, zostali uznani za terrorystów i są poszukiwani przez nową organizację rządową - Department of Unified Protection. Siły agencji przybywają do Seattle, by poradzić sobie z wypadkiem, w wyniku którego na wolność wydostało się kilka osób z nadprzyrodzonymi zdolnościami, a swoje umiejętności odkrył także Rowe.

Wspomniany „dym” umożliwi bohaterowi ciche przemykanie poza zasięgiem wzroku przeciwników, co ma być bardziej efektywne niż frontalny atak. W przemieszczaniu pomogą także rozrzucone po całym mieście szyby wentylacyjne. Sucker Punch skorzysta także z możliwość nowego kontrolera PlayStation 4 - „dym” zabsorbujemy właśnie za pomocą wbudowanego touchpada.

InFamous: Second Son jest zaliczany do tytułów „startowych” nowej konsoli Sony.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami