Dodatek DLC Krieg the Psycho do Borderlands 2 ukaże się 14 maja

Czas na walkę wręcz.

Rozszerzenie Krieg the Psycho do Borderlands 2 zadebiutuje 14 maja - poinformował wirtualny Krieg na swoim koncie w serwisie Twitter.

Szósta postać ukaże się tego dnia w amerykańskim PlayStation Network i na Steamie. Europejscy posiadacze PS3 i X360 będą musieli poczekać jeden dzień dłużej.

Dodatek wyceniono na 10 dol. (ok. 32 zł) lub 800 Microsoft Points. Krieg the Psycho nie wchodzi w skład przepustek sezonowych.

Nową postać po raz pierwszy zaprezentowano na targach PAX East. Bohater koncentruje się na walce wręcz, a punkty życia zregeneruje wyłącznie poprzez uszkadzanie przeciwników. Twórcy przygotowują trzy nowe drzewka umiejętności: Bloodlust skupi się na biegłości w posługiwaniu się charakterystyczną siekierą Buzz Axe. Mania zwiększa zadawane obrażenia, a Hellborn zamienia bohatera w płonąca maszynę zniszczenia, wykorzystując moc ognia.

Natomiast 25 czerwca ukaże się czwarte rozszerzenie fabularne - Tiny Tina's Assault on Dragon Keep. Ten dodatek znajdzie się w przepustkach sezonowych, można też będzie kupić go osobno - za 10 dol. (ok. 32 zł).

1

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami