Przedpremierowe zamówienia Diablo 3 na PS3 z ekskluzywnym przedmiotem

Szybsze zdobywanie doświadczenia.

Rozpoczęto przedpremierową sprzedaż Diablo 3 w wersji na konsole PlayStation 3. Do każdego składanego zamówienia dodawany jest specjalny hełm, gwarantujący szybsze zdobywanie punktów doświadczenia.

Infernalny Hełm gwarantuje nieokreślony bonus do zdobywanych punktów doświadczenia. Może być wykorzystany przez każdą z pięciu klas postaci. Do zamówień składanych w polskich sklepach internetowych dodawany jest także stylowy brelok do kluczy, z wizerunkiem tytułowego Diablo i logotypem gry.

„Po prezentacji gry na targach PAX Eeast otrzymaliśmy masę pozytywnych reakcji i nie możemy już się doczekać premiery później w tym roku” - napisał szef Blizzarda, Mike Morhaime.

Dokładna data wydania nie jest znana. W Polsce Diablo 3 w wersji PlayStation 3 dostępne będzie w pełnej polskiej wersji językowej. Edycja PC ukazała się 15 maja zeszłego roku i szybko zdobyła duże zainteresowanie graczy - sprzedano już ponad 12 mln egzemplarzy.

brelok diablo
Brelok Diablo 3

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami