Pierwsze DLC do BioShock Infinite z nową postacią towarzyszącą?

Wynika z CV jednego z animatorów w 2K Games.

Jeden z animatorów w 2K Games, Michael Shahan zaktualizował swój profil w serwisie LinkedIn o informacje dotyczące pierwszego dodatku DLC do BioShock Infinite. Jak wynika z wpisu, w rozszerzeniu znajdziemy całkiem nową postać towarzyszącą.

W podstawowej wersji gry głównemu bohaterowi towarzyszyła Elizabeth. Tymczasem pod projektem o nazwie „Bioshock Infinite DLC1” Shahan wymieniał swój zakres obowiązków, w tym „tworzenie animacji oraz prac rozwojowych dla nowego towarzysza, sterowego przez sztuczną inteligencję”. Kluczowe zdanie szybko zostało usunięte.

Michael Shahan dołączył do 2K Games w grudniu zeszłego roku, a poza „Bioshock Infinite DLC1” pracował także przy ogłoszonym niedawno The Bureau: XCOM Declassified.

Przypomnijmy, że do kopii gry, sprzedawanych w Polsce dołączana jest przepustka sezonowa, zapewniająca dostęp do trzech planowanych dodatków DLC.

Bioshock Infinite ukazało się 26 marca na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Wcielamy się w Bookera DeWitt, który trafia do latającego miasta Columbia w poszukiwaniu wspomnianej Elizabeth.

elizabeth
Tej pani już podziękujemy?

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami