Rockstar rozpoczyna promocję GTA V

Pojawił się nietypowy teaser. Tymczasem w Meksyku powstaje reklamy gry.

Rockstar opublikował nietypowy teaser GTA V. Film stworzony na potrzeby The Epsilon Program - „12 dogmatów Kiffloma” - prezentuje fikcyjną organizację religijną, która zapewne pojawi się w grze.

„Drzewa mówią, ale tylko niektórzy je słyszą” - dowiadujemy się z filmiku The Epsilon Program. Organizacja po raz pierwszy pojawiła się w reklamach radiowych w Grand Theft Auto: San Andreas, jako parodia kościoła scjentologicznego.

„Wkrótce ujawnimy więcej Celów i Zobowiązań Epsilonu. The Epsilon Program nie istnieje tylko w jednym czasie i miejscu. Zachęcamy do odwiedzenie jednego z naszych centrów oświecenia. W przyszłym tygodniu opublikujemy wskazówki, jak do nich dotrzeć” - czytamy w opisie filmu.

Tymczasem mieszkaniec Mexico City utrwalił na zdjęciach sceny z planu filmowego, na których kręcono ujęcia do reklamy GTA V.

„Zaparkowałem samochód i wyszedłem zapytać się o to. Jeden z pracowników powiedział mi, że to reklama dla Grand Theft Auto 5” - mówi Marco Donjuan w odpowiedzi na pytania serwisu Polygon.

Cała uliczka została „upiększona” rozbitymi samochodami i pralkami, co prawdopodobnie ma nawiązywać do lokacji z Los Santos, w którym umieszczona jest akcja gry.

GTA V ukaże się 17 września na PS3 i X360. Wciąż brak informacji o wersji PC. Pojawiają się nieoficjalne doniesienia, że Take-Two może ogłosić więcej informacji podczas konferencji dla inwestorów - 13 maja.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami