Trylogie Jak and Daxter oraz The Sly Collection ukażą się na PS Vita

Sześć gier platformowych na przenośną konsolę.

Na oficjalnym blogu PlayStation opublikowano informację dotyczącą zbiorczego wydania Jak and Daxter Trilogy. Zestaw trzech gier z serii ukaże się na PS Vita.

Nieco mniej oficjalne informacje dotyczą The Sly Collection. Zestaw ujawniono na stronach internetowych agencji ESRB, przyznającej kategorie wiekowe produkcjom wydawanym w Stanach.

W zestawie Jak and Daxter Trilogy znajdziemy Jak and Daxter: The Precursor Legacy, Jak II oraz Jak 3. Dokładna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, ale za całość zapłacimy 30 euro (ok. 123 zł). To samo wydanie ukazało się w 2012 roku na PlayStation 3.

Natomiast Sly Collection zawiera Sly Cooper and the Thievius Racoonus, Sly 2: Band of Thieves oraz Sly 3: Honor Among Thieves. Podobny zestaw, z ulepszoną grafiką i z wsparciem dla trofeów, dostępny jest na PlayStation 3.

Za serię Jak and Daxter odpowiada studio Naught God, twórcy Uncharted. Gracz wciela się w dwójkę przyjaciół, którzy na nienazwanej planecie starają się odkryć tajemnice pozostawione przez Precursorów. Natomiast w Sly Collection wcielamy się w tytułowego Sly Coppera, młodego szopa pracza, reprezentanta długiej linii słynnych włamywaczy. W obu przypadkach mamy do czynienia ze zręcznościowymi platformówkami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami