Microsoft zapowiedział Call to Arms - dodatek do Gears of War: Judgment

Trzy nowe mapy i tryb multiplayer od 23 kwietnia.

Microsoft i Epic Games ujawnili Call to Arms Map Pack - drugi dodatek DLC do gry Gears of War: Judgment, dostępnej wyłącznie na Xboksa 360.

Posiadacze przepustki sezonowej mogą kupić zawartość od 23 kwietnia, z 25-procentowym rabatem. Tydzień później, od 30 kwietnia, DLC stanie się dostępne dla wszystkich i będzie kosztować 1000 punktów Microsoftu (ok. 48 zł).

„Rozgrywające się na tle inwazji Szarańczy w Halvo Bay, wszystkie trzy nowe mapy zapewniają mieszankę walki bezpośredniej z partyzancką, trzymając oczywiście Gearsów w centrum wydarzeń. Pakiet map Call to Arms, zawiera 10 nowych osiągnięć wartych w sumie 250 punktów gracza” - czytamy w informacji prasowej.

Trzy nowe mapy to Terminal, Blood Drive oraz Boneyard, a tryb multiplayer nazywa się „Master at Arms”. Będziesz miał tu okazję potwierdzić swoje umiejętności. Celem w potyczce „każdy na każdego” jest eliminacja przeciwnika każdym z 20 dostępnych rodzajów broni, bez uciekania się do walki wręcz czy granatów. Po każdej z misji otrzymujesz kolejną broń, aż do momentu, kiedy użyjesz wszystkich.

Zobacz także: Gears of War: Judgment - Recenzja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami