Małgorzata Socha wcieli się w główną bohaterkę Beyond: Dwie Dusze

Zobacz film z sesji nagraniowej.

Sony poinformowało, że Małgorzata Socha użyczy głosu Jodie Holmes, głównej bohaterce gry Beyond: Dwie Dusze. W oryginalne w postać wciela się Ellen Page („Juno”, „Incepcja”).

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha w studiu nagraniowym

Występ w Beyond: Dwie Dusze od studia Quantic Dream to dubbingowy debiut Małgorzaty Sochy. Aktorka występowała w wielu serialach i filmach, m.in. „Na Wspólnej”, „BrzydUla” czy „Och, Karol 2”.

Beyond: Dwie Dusze ukaże się w październiku 2013 roku, wyłącznie na PS3. Poza Ellen Page w grze zobaczymy i usłyszymy także Willema Dafoe („Pluton”, „Spiderman”) w roli Nathana Dawkinsa - rządowego naukowca, który opiekuje się dziewczyną i analizuje jej szczególny przypadek. Bohaterka, dzięki psychicznej więzi z niewidzialną istotą o imieniu Aiden, została obdarzona nadnaturalnymi mocami.

„Cieszę się, że mogłam użyczyć głosu w grze wideo. Była to dla mnie niezwykła przygoda, ale również ogromne wyzwanie, ponieważ za pomocą głosu musiałam odzwierciedlić te same emocje, które Ellen Page zagrała w studiu w Paryżu”- komentuje Małgorzata Socha.

Małgorzata Socha jako Jode Holmes

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami