Twórcy Ni No Kuni pracują nad grą na PS4

Studio Level-5 przygląda się nowym funkcjom społecznościowym na konsoli Sony.

Japońskie studio Level-5, twórcy serii Profesor Layton i ciepło przyjętego Ni no Kuni: Wrath of the White Witch potwierdzili, że pracują nad nową grą na PlayStation 4.

Informację ujawnił szef firmy, Akihiro Hino podczas wywiadu z japońskim serwisem Nikkei Trendy (tłumaczenie za Gematsu).

- Wciąż jesteśmy w fazie planowania, ale pracujemy też nad tytułem na PlayStation 4 - przyznał Hino. - Wkrótce będziemy mogli coś ogłosić.

Prezes firmy dodaje, że Level-5 przygląda się nowym funkcjom społecznościowym, dostępnym w konsoli Sony.

- PlayStation 4 to sprzęt nowej generacji z wbudowanymi funkcjami sieciowymi, więc skupiamy się raczej na komunikacji niż na grafice, specyfikacjach czy wydajności - tłumaczy.

Nie jest jasne, ile egzemplarzy Ni No Kuni sprzedało się na całym świecie. W Japonii w ręce graczy powędrowało co najmniej 500 tys. kopii, a kolejne 164 tys. pudełek trafiło do sklepów na zachodzie.

Inna popularna seria gier od Level-5 - Professor Layton - tradycyjnie ukazuje się na konsolach Nintendo. Najnowszy tytuł, Professor Layton and the Azran Legacies, będzie prawdopodobnie ostatnią częścią z Profesorem w roli głównej.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami