Nieoficjalnie: Sony planuje kolekcję gier Best of PlayStation Network

Fat Princess, Tokyo Jungle, When Vikings Attack.

Organizacja ESRB, przyznającą wydawanym w Stanach Zjednoczonych grom kategorie wiekowe, ujawniła na stronie internetowej wpis dotyczący Best of PlayStation Network Vol. 1, czyli zbiorczego wydania popularnych tytułów z usługi dystrybucji cyfrowej Sony.

Best of PlayStation Network
Wpis na stronie ESRB

W skład pierwszego zestawu wejdą Fat Princess, Tokyo Jungle, When Vikings Attack i Sound Shapes. Pierwszy tytuł stawia na rozgrywkę sieciową, dla maksymalnie 32 graczy. Zadaniem zawodników jest uratowanie księżniczki i zaniesienie jej do własnego zamku. Druga drużyna stara się przeszkodzić w wykonaniu zadania, tucząc dziewczynę ciastkami i łakociami, co czyni ją cięższą i trudniejszą do przeniesienia. Gra ukazała się w 2010 roku.

Tokyo Jungle wydano w zeszłym roku. Produkcja niezależnego studia Crispy's rozgrywa się w tytułowej stolicy, w świecie opuszczonym przez ludzkość. Gracz wciela się w jednego z przedstawicieli fauny i walczy o przetrwanie w niesprzyjająch warunkach. Zaczynamy od niepozornego szpica miniaturowego, lecz wraz z postępami odblokujemy kolejne gatunki zwierząt, w tym lwa, hienę czy... dilofozaura.

W When Vikings Attack - kontrolujemy grupę rozwścieczonych postaci. W trybie dla pojedynczego gracza staramy się odeprzeć siły Wikingów. Za broń miotaną służą okoliczne samochody, śmietniki i ławki. Grać możemy także w kooperacji, maksymalnie z trzema znajomymi. W tej sytuacji każdy gracz prowadzi własną grupę i walczy z pozostałymi zawodnikami.

Ostatni tytuł w zestawieniu - Sound Shapes - to dwuwymiarowa platformówka, z akcentem położonym na rytmiczną rozgrywkę, ze ścieżką dźwiękową autorstwa znanych artystów. Utwory stworzyli m.in. Deadmau5 i Beck.

Nie znamy daty premiery ujawnionego zestawu, lecz jako platformę docelową wymieniono PlayStation 3. Sony oficjalnie nie potwierdziło jeszcze wydania kompilacji.

Dzięki, AGB.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami