Tryb „Warzone” w Gears of War: Judgment znajduje się na płycie z grą

Gracze odkryli możliwość odblokowania opcji.

Na dysku z Gears of War: Judgment gracze znaleźli pliki potrzebne do uruchomienia trybu „Warzone”. Aby odblokować ukrytą opcję, wystarczy odpowiednia kombinacja klawiszy.

Po włączeniu gry należy wybrać opcję Meczu Prywatnego, następnie podświetlić Team Death Match i wcisnąć A. Na następnym ekranie wciskamy jednocześnie A i B, po czym potwierdzamy okno z zapytaniem, ponownie wciskając A.

1

Gracze zastanawiają się, czy ukryty tryb miał w przyszłości zostać odblokowany za pośrednictwem płatnego DLC. Pracownik Epic Games sugeruje jednak, że Warzone w Gears of War: Judgment jest po prostu pozostałością po kopiowaniu kodu z Gears of War 3. „Warzone łatwiej było zostawić niż wyciąć” - napisał na Twitterze Peter Knepley.

Ze zdjęć, opublikowanych na forum NeoGAF wynika, że na płycie znajduje się także szereg map, które nie trafiły do ostatecznej wersji Gears of War: Judgment. I w tym przypadku nie wiemy, czy poziomy zostaną odblokowane w przeszłości, czy po prostu nie usunięto ich z kodu poprzedniej części serii.

Gears of War: Judgment ukazało się 22 marca, wyłącznie na X360. Tytuł jest prequelem wydanej na przestrzeni ostatnich siedmiu lat trylogii. Wcielamy się w członków oddziału Kilo, którego dowódcą jest Damon Baird.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami