Najnowszy patch do Borderlands 2 powiększy pojemność ekwipunku

Miejsca na broń nigdy za wiele.

Gearbox ogłosił, że najnowsza poprawka do Borderlands 2 umożliwi graczom dalsze powiększenie inwentarza i pozwoli na przenoszenie większej liczby broni.

Po zdobyciu odpowiedniej liczby fragmentów Eridium, w sklepie z ulepszeniami dla postaci pojawią się kolejne rozszerzenia plecaka bohatera. Kupimy także przedmioty zwiększające limity przenoszonej amunicji.

Data publikacji poprawki nie została jeszcze ogłoszona, ale patch trafi na serwery prawdopodobnie już 2 kwietnia, razem z darmowym DLC Ultimate Vault Hunter's Mode, o którym pisaliśmy wczoraj.

Tego samego dnia w sprzedaży pojawi się płatny dodatek Ultimate Vault Hunter's Pack, który podniesie maksymalny poziom postaci do 61., wprowadzi także kolejny, perłowy poziom przedmiotów. Za dodatek zapłacimy 5 dolarów (ok. 16 zł), posiadacze przepustek sezonowych otrzymają DLC bez dodatkowych opłat.

Borderlands 2 ukazało się na Xboksa 360, PS3 i PC we wrześniu zeszłego roku, w angielskiej wersji językowej. Tytuł jest połączeniem strzelanki i gry RPG. Na maj zaplanowano premierę dodatku z szóstym bohaterem - Kriegiem the Psycho, a w czerwcu otrzymamy ostatni dodatek fabularny.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami