Nowe dodatki i podniesienie maksymalnego poziomu postaci Borderlands 2

W maju nowy bohater, a w czerwcu prawdopodobnie kolejne, fabularne DLC.

Na zakończonych wczoraj targach PAX East, studio Gearbox Software ujawniło daty premier i szczegóły na temat planowanych dodatków. Już 2 kwietnia podniesiony zostanie maksymalny poziom postaci - do 61. W maju ukaże się DLC z nowym bohaterem, natomiast pod koniec czerwca możemy spodziewać się czwartego rozszerzenia fabularnego.

Zestaw Ultimate Vault Hunter's Pack podniesie maksymalny poziom postaci do 61., wprowadzi także kolejny, perłowy poziom przedmiotów. Za dodatek zapłacimy 5 dolarów (ok. 16 zł), posiadacze przepustek sezonowych otrzymają DLC bez dodatkowych opłat. W dniu premiery rozszerzenia Gearbox udostępni także darmowe Ultimate Vault Hunter Mode, które umożliwi przejście gry po raz trzeci.

Miesiąc później świat Borderlands 2 wzbogaci się o szóstego bohatera. Krieg the Psycho koncentruje się na walce wręcz, a punkty życia zregeneruje wyłącznie poprzez uszkadzanie przeciwników. Twórcy przygotowują trzy drzewka umiejętności. Bloodlust skupi się na biegłości w posługiwaniu się charakterystyczną siekierą Buzz Axe. Mania zwiększa zadawane obrażenia, a Hellborn zamienia bohatera w płonąca maszynę zniszczenia, wykorzystując moc ognia.

Krieg the Psycho nie wchodzi w skład przepustek sezonowych. Zainteresowani gracze muszą wykupić postać osobno - za 10 dolarów (ok. 32 zł).

Twórcy wspomnieli także o czwartym dodatku fabularnym. Nie podano szczegółów, ale rozszerzenie zadebiutuje pod koniec czerwca, bez dodatkowych opłat dla posiadaczy Season Pass.

Borderlands 2 ukazało się na Xboksa 360, PS3 i PC we wrześniu zeszłego roku, w angielskiej wersji językowej. Tytuł jest połączeniem strzelanki i gry RPG.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami