Możesz zagrać w BioShock Infinite na poziomie „1999 Mode” bez ukończenia gry

Wykorzystaj kod Konami.

Najtrudniejszy tryb w BioShock Infinite - 1999 Mode - jest dostępny po ukończeniu gry. Istnieje jednak możliwość jego aktywowania i rozpoczęcia zabawy w nieco mniej sprzyjających warunkach. Wystarczy wykorzystać sławny kod Konami.

W menu głównym należy wcisnąć: Góra, Góra, Dół, Dół, Lewa, Prawa, Lewa, Prawa, Anuluj, Potwierdź. W przypadku Xboksa 360 ostatnie dwa przyciski to B i A, a dla PS3 - O i X.

Co ciekawe, jest to sposób, o którym Ken Levine, twórca BioShocka powiedział przed premierą, że na pewno nie będzie odblokowywał najtrudniejszego trybu - przypomina Game Informer.

Nazwa najwyższego poziomu trudności - 1999 Mode - nawiązuje do wymagających strzelanek z lat 90., a w tym roku został wydany także System Shock 2, nad którym pracował Ken Levine i studio Irrational Games.

Twórcy opublikowali też infografikę na Twitterze, zgodnie z którą gra zawiera ponad 10 tys. linii dialogowych, z czego jedna trzecia należy do głównych postaci - Bookera i Elizabeth.

BioShock Infinite ukaże się 26 marca na PC i konsole, tylko w angielskiej wersji językowej.

Zobacz także: BioShock Infinite - Poradnik.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami