Studio odpowiedzialne za XCOM: Enemy Unknown pracuje nad nową strategią na iOS

Darmowe Haunted Hollow ukaże się na wiosnę.

Firaxis Games, twórcy m.in. XCOM: Enemy Unknown i serii Civilization ogłosili, że wiosną tego roku udostępnią darmową strategię na urządzenia z systemem iOS - Haunted Hollow.

Zadaniem graczy w nowym tytule będzie budowa i utrzymanie mrocznej posiadłości, pełnej duchów i potworów. Demoniczne „jednostki” wyślemy następnie na podbój okolicznych miasteczek, gdzie na przeszkodzie staną inni gracze oraz grupy mieszkańców, starający się bronić własnych domostw.

Wśród dostępnych mieszkańców posiadłości znajdziemy klasyczne potwory, takie jak wampiry, zombie, mumie, wiedźmy czy kościotrupy. Budynek uzupełnimy o charakterystyczne lokacji w stylu „zapomnianej świątyni” czy „laboratorium szalonego naukowca”. Nowe pokoje odblokują dodatkowe umiejętności, które wykorzystamy podczas potyczek.

Poza trybem dla pojedynczego gracza, Firaxis obiecuje także rozgrywki dla wielu graczy, także na jednym urządzeniu - za pośrednictwem opcji „podaj i graj” (Pass & Play). Nie opublikowano żadnych informacji na temat ewentulanych transakcji cyfrowych.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami