Najciekawsze promocje tygodnia

XCOM: Enemy Unknown za darmo dla zamawiających cyfrową wersję Bioshock Infinite na Muve.pl.

Szybkie spojrzenie na najlepsze i najciekawsze promocje w bieżącym tygodniu. Wiadomość zostanie zaktualizowana, gdy pojawiają nowe okazje.

Aktualizacja

Cenega informuje, że gracze, którzy zdecydowali się na zakup cyfrowej edycji BioShock Infinite na Muve.pl, otrzymają za darmo także XCOM: Enemy Unknown, pierwszą część serii BioShock oraz jedną grę z poniższej listy:

  • BioShock 2
  • Mafia II
  • Civilization V
  • Darkness II
  • Spec Ops: The Line

Promocja potrwa do premiery gry w następny wtorek, 26 marca i obejmuje także użytkowników, którzy nie złożyli jeszcze zamówienia. BioShock Infinite ukaże się w Polsce wyłącznie w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Promocje

Na Steamie przeceniono „setki”, gier niezależnych, w tym finalistów konkursu Independent Games Festival i tytuły zaprezentowane na targach PAX East.

W ofercie znajdziemy między innymi:

Steam Indie

***

Cenega informuje, że za Resident Evil 6 w wersji na PC zakupiony z oficjalnej polskiej dystrybucji zapłacimy ok. 80 zł. Firma zdołała wynegocjować z Capcomem niższą sugerowaną cenę detaliczną. W niektórych sklepach internetowych gra jest oferowana nawet za 70 zł. Tymczasem na Steamie zapłacimy 30 euro (ok. 125 zł).

Premiera 22 marca.

Gra ukaże się w polskiej wersji językowej (napisy).

***

Serwis Humble Bundle rozpoczął wczoraj nową promocję. Już za jednego dolara (ok. 3,50 zł) otrzymamy niezależną grę zręcznościową Bastion. Jeśli zdecydujemy się wpłacić więcej niż średnia (obecnie 2,66 dol - ok. 9 zł) dostaniemy także soundtrack i zestaw grafik.

Przy wpłacie w wysokości 25 dol. (ok. 80 zł), twórcy wyślą na nasz adres także bandanę, płytę CD z muzyką i kartkę pocztową z nowej gry studia Supergiant Games - Transistor.

Dzięki, SkyAce.

***

Na Steamie pojawiły się nowe oferty tygodniowe. Wśród przecenionych tytułów można znaleźć m.in. niedocenione Binary Domain (-75%), Jagged Alliance 2 Gold czy MMO The Secret World.

***

Od najbliższej środy, 20 marca, w PlayStation Network rozpoczną się promocje związane z przygodówką The Walking Dead. Pierwszy z pięciu epizodów będzie całkowicie darmowy dla wszystkich użytkowników, a pakiet wszystkich odcinków stanieje z 79 zł do ok. 59 zł. Na dodatkowe 25% zniżki mogą liczyć abonenci usługi PS Plus. Co więcej, opłacający PS Plus będą mogli dokupywać brakujące odcinki osobno za 50% ceny - czyli za 9,50 zł każdy. Oferty ważne będą do 3 kwietnia.

The Walking Dead - Recenzja

***

Wiecie o czymś? Dajcie nam znać w komentarzach.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami