Nowy bohater w kolejnym dodatku DLC do Borderlands 2

AKTUALIZACJA: Opublikowano oficjalny zwiastun. Wkrótce zwiększenie limitu doświadczenia.

Aktualizacja: Gearbox Software, producent Borderlands 2 opublikował oficjalną wersję trailera, prezentującego szóstą grywalną postać.

Firma informuje, że więcej szczegółów na temat nowego bohatera poznamy podczas prezentacji na imprezie PAX East w przyszłym tygodniu, razem z detalami o planowanym zwiększeniu maksymalnego poziomu doświadczenia postaci.

Oryginalna wiadomość (09.03.2013): Podczas festiwalu nowych technologii SXSW Interactive, pracownicy Gearbox Software zaprezentowali film z DLC do Borderlands 2, w którym wprowadzony zostanie nowy bohater.

„Głęboko pod powierzchnią Pandory, z laboratorium uciekł obiekt eksperymentów” - wynika z napisów w trailerze. „Uważajcie bandyci, nadchodzi nowy bohater! Czeka was kolejna porcja rozwałki.”

Producent nie zdradził żadnych szczegółów, ale zwiastun zdaje się wskazywać, że umiejętności szóstego bohatera skoncentrują się na walce wręcz. Dyrektor marki Borderlands, Matt Armstrong stwierdził podczas pokazu, że na premierę rozszerzenia nie będziemy musieli długo czekać.

Warto zauważać, że nowe DLC nie wchodzi w skład przepustki sezonowej, oferowanej po premierze gry.

Borderlands 2 ukazało się na Xboksa 360, PS3 i PC we wrześniu 2012 roku, w angielskiej wersji językowej. Tytuł jest hybrydą strzelanki i gry RPG.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami