Powstanie film na bazie nowej odsłony serii Tomb Raider?

„Ważne, by wizje w grze i filmie były spójne.”

Już dzisiaj premiera kolejnej części Tomb Raider. Restart serii prezentuje nową Larę Croft, odmienną od postaci znanej ze starszych gier. Wszystko wskazuje na to, że również powstający film wykorzysta historię młodej bohaterki.

Angelina Jolie
Będziemy tęsknić

„Studio GK Films pracuje na podstawie naszej nowej wizji - mówi w wywiadzie z serwisem Variety Darrell Gallagher, szef studia Crystal Dynamics. - Było dla nas ważne, żeby wizje przedstawione w filmie i grze były spójne. Nie chcemy, by nowy obraz kinowy kontynuował wątki z wcześniejszych filmów z serii Tomb Raider - dodał.

Zobacz także: Tomb Raider - Poradnik

Dwa poprzednie filmy okazały się dużym sukcesem, zarabiając w sumie ponad 430 mln dol. W główną bohaterkę wcieliła się Angelina Jolie. Nie wiadomo, kto miałby odegrać rolę młodej Lary Croft. O trzeciej części filmu mówi się już od 2011 roku, gdy pojawiły się pierwsze plotki na temat produkcji.

GK Films należy do brytyjskiego producenta Grahama Kinga. Najsłynniejszym obrazem, wyprodukowanym przez firmę jest „Infiltracja” z 2006 roku, choć niedawno Oscarami wyróżniono także „Operację Argo”, w tym za najlepszy film.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami