Nieoficjalnie: W sieci pojawił się plakat Assassin's Creed IV: Black Flag

AKTUALIZACJA #2: Wyciekł wzór okładki.

Aktualizacja #2 (28.02.2013 r.): Po tym jak wczoraj rzekomo odbyła się prezentacja Assassin's Creed IV: Black Flag dla prasy, na forum Ubisoftu pojawił się wzór okładki.

Assassin's Creed: IV Black Flag boxart

Aktualizacja (26.02.2013 r.): Serwis Examiner przekazuje kolejne nieoficjalne informacje wraz z równie nieoficjalnym pierwszym screenem.

Bohater ma mieć na imię Edward Kenway i być dziadkiem Connora z Assassin's Creed 3. Miejscem akcji mają być Karaiby - Jamajka, Bahamy, Kuba.

Gra powstaje na obecną generację konsol, ale planowane jest także wydanie Black Flag na PlayStation 4 i niezapowiedzianego jeszcze kolejnego Xboksa.

Assassin's Creed: IV Black Flag screen

Oryginalna wiadomość (26.02.2013 r.): Dziennikarze serwisu Kotaku otrzymali od anonimowej osoby zdjęcie przedstawiające plakat Assassin's Creed IV: Black Flag. Czy taki tytuł będzie nosić nowa część serii?

Widzimy też piratów, co potwierdzałoby plotki, że faktycznie zostaniemy postrachem mórz.

Ubisoft zapowiedział już wcześniej, że kolejna odsłona Assassin's Creed ukaże się przed kwietniem 2014 roku. Wiemy, że zobaczymy innego bohatera i inny okres historyczny, ale poza tym, nie znamy większej liczby szczegółów.

Źródło Kotaku zapewnia, że plakat zostanie wywieszony w sklepach już 4 marca. Nie jest to niemożliwe, bowiem Ubisoft kilka dni wcześniej (27 lutego) organizuje spotkanie, którego tematem ma być właśnie Assassin's Creed. Wtedy domniemane Black Flag mogłaby zostać zaprezentowane prasie.

Ubisoft nie skomentował ani zdjęcia, ani plotek.

Assassin's Creed: IV Black Flag plakat

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami