Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX ukaże się w Europie

Myszka Miki i bohaterowie Final Fantasy naraz.

Square Enix poinformowało, że Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX zostanie zlokalizowane i jesienią tego roku zadebiutuje na rynku europejskim, wyłącznie na PlayStation 3.

Kingdom Hearts 1.5 HD ReMIX zawiera 2 gry: Kingdom Hearts Final Mix i Kingdom Hearts Re:Chain of Memories. Dodatkowo, na płycie znajdą się przerywniki filmowe z Kingdom Hearts 358/2 Days w jakości HD.

Kingdom Hearts Final Mix to rozszerzona wersja pierwszej części z PlayStation 2, która do tej pory ukazała się tylko w Japonii. W bezpośrednią kontynuację, Chain of Memories, pierwotnie graliśmy na przenośnej konsoli Gameboy Advance, a Re:Chain of Memories to konwersja tej gry na PlayStation 2. Teraz, za sprawą zbiorczego wydania, dostępna będzie także na PlayStation 3.

Dołączone filmy pochodzące z 358/2 Days (Nintendo DS) przedstawiają wydarzenia następujące tuż przed Kingdom Hearts 2.

Square Enix obecnie nie planuje reedycji HD drugiej części. Nie znamy też konkretów na temat pełnoprawnej „trójki”, która nigdy została nawet oficjalnie zapowiedziana.

Seria Kingdom Hearts to crossover świata wykreowanego przez Square Enix, w tym postaci z Final Fantasy, i bohaterów Disneya, takich jak Myszka Miki czy Goofy. Gra w założeniach jest RPG-iem.

Trailer z wersji japońskiej

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami