Nowy materiał wideo z Tomb Raider

Rzecz o systemie walki - Lara kontra przeciwnicy.

Square Enix opublikowało nowy film z serii „Przewodnik przetrwania”, w którym przybliża grę Tomb Raider. Najnowszy odcinek traktuje o tym, jak Lara Croft radzi sobie sobie z lepiej uzbrojonymi i liczniejszymi przeciwnikami.

Najlepszym sposobem na eliminację wrogów ma być nie otwarta walka, a skradanie się i działanie po cichu. Można zarówno zajść strażnika od tyłu, jak i użyć łuku, który sprawdza się także na średnich i bliskich dystansach.

Warto zwracać uwagę na otoczenie, bowiem często da się zestrzelić komuś na głowę lampę, czy wysadzić beczki.

W razie bezpośredniego starcia, najskuteczniejszy jest dobrze wymierzony w czasie kontratak, który z miejsca unieszkodliwia wroga.

Bohaterka dysponuje także pistoletem, strzelbą i karabinem maszynowym. Wszelkie bronie i umiejętności walki wręcz ulepszymy w obozach. Odblokujemy także specjalne triki, jak rzucanie piaskiem po oczach. Aby jednak cokolwiek ulepszyć, trzeba najpierw znaleźć odpowiednie części, porozrzucane po świecie gry.

Lara potrafi zastawiać pułapki, lecz musi też uważać, aby sama nie dała się złapać. W takim wypadku zmuszeni będziemy walczyć np. wisząc na drzewie do góry nogami.

Tomb Raider ukaże się 5 marca na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3, w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing). W roli Lary Croft usłyszymy aktorkę Karolinę Gorczycę. Cena wyniesie ok. 119 zł (PC) lub ok. 219 zł (X360, PS3).

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami