Diablo 3 ukaże się na PlayStation 4 oraz PS3

AKTUALIZACJA: Pierwsze screeny z wersji konsolowej.

Aktualizacja: Producent opublikował trzy pierwsze screeny z konsolowej wersji Diablo 3.

Na poniższych obrazkach widzimy Nowe Tristram oraz dostosowane na potrzeby konsol ekrany ekwipunku i wyboru lokacji.

„Diablo 3 na konsole PS3 i PS4 bazuje na wersji PC i zaoferuje grę z wszystkimi dodatkami, takimi jak Monster Power, dodatkowe poziomy postaci, Infernal Machine i pojedynki player vs. player” - czytamy na blogu.

Oryginalna wiadomość: Podczas konferencji Sony, Blizzard oficjalnie potwierdził, że Diablo 3 ukaże się zarówno na PlayStation 4, jak i PS3.

Gra nie została zaprezentowana, ale Metzen przekonuje, że działa bardzo poprawnie na PlayStation 3 w biurach Blizzarda. Jedną z nowości ma być możliwość wspólnego grania do czterech graczy na podzielonym ekranie.

Twórcy obiecują, że konwersja została odpowiednio zoptymalizowana pod kątem gry na konsoli, łącznie ze sposobem prowadzenia bohatera. - Nigdy wcześniej gra w Diablo 3 nie była tak łatwa - podsumował Metzen.

Według informacji prasowej, wersja na PlayStation będzie zawierała ostatnie aktualizacje z edycji na PC, choć nie wspomina się w niej o Domu Aukcyjnym.

Oficjalnie działająca wersja Diablo 3 na PlayStation zadebiutuje podczas imprezy PAX East w Bostonie, która odbędzie się w dniach 22 - 24 marca.

W trakcie przemówienia Chris Metzen z Blizzarda nie poinformował, że jest to tytuł dedykowany konsolom Sony, więc niewykluczone, że gra pojawi się także na Xboksie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami