Gears of War: Judgment w sieci na miesiąc przed premierą

Microsoft zapowiada, że podejmie „zdecydowane działania” przeciwko piratom.

Microsoft ostrzegł, że podejmie „zdecydowane działania” przeciwko graczom, którzy ściągną nielegalną kopię Gears of War: Judgment. Gra trafiła do Internetu na miesiąc przed premierą.

„Jesteśmy świadomi, że zawartość Gears of War: Judgment pojawiła się w Internecie i ściśle współpracujemy z naszych zespołem odpowiedzialnym za bezpieczeństwo i organami ścigania, by natychmiast wyjaśnić zaistniałą sytuację” - skomentował sytuację przedstawiciel Microsoftu w oświadczeniu, które otrzymał Eurogamer.

„Granie w nielegalne kopie tytułów, takich jak choćby Gears of War: Judgment, narusza warunki umowy licencyjnej Xbox Live i wiążę się z konsekwencjami w postaci banów na konta i konsole.”

To nie pierwszy raz, gdy Microsoft boryka się z podobnymi problemami. W zeszłym roku w Internecie pojawiła się przed premierą kopia Halo 4, a wydawca długo walczył o usunięcie filmów z rozgrywki. Rok wcześniej piraci zdobyli niedokończoną wersję Gears of War 3.

Gears of War: Judgment, pierwsza gra studia People Can Fly po odejściu Andriana Chmielarza, ukaże się 22 marca, wyłącznie na X360. Tytuł jest prequelem wydanej na przestrzeni ostatnich siedmiu lat trylogii. Wcielamy się w członków oddziału Kilo, którego dowódcą jest Damon Baird.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami