Donkey Kong Country Returns na Nintendo 3DS - premiera 24 maja

AKTUALIZACJA: Konkretna data premiery.

Aktualizacja: Premiera Donkey Kong Country Returns 3D nastąpi dokładnie 24 maja - poinformowało Nintendo of Europe poprzez Twittera.

Konwersją gry ze stacjonarnego Wii na przenośnego 3DSa zajmuje się nie Retro Studios a Monster Games. Monster Games współpracowało już z Nintendo przy okazji Pilotwings Resort (3DS) i Excite Truck (Wii).

Oryginalna wiadomość (15.02.2013): Podczas wczorajszej prezentacji Nintendo Direct zapowiedziano Donkey Kong Country Returns 3D - dostosowaną do 3DS-a wersję gry wcześniej dostępnej tylko na Wii. Planowana premiera latem.

Nintendo udostępniło zwiastun w sklepie internetowym dostępnym jedynie z poziomu konsoli, aby gracze mogli „podziwiać wspaniały efekt 3D”. Serwis NintendoDomination zgrał jednak film i udostępnił w wysokiej jakości na swoim kanale na YouTube'ie. Do zobaczenia poniżej.

Donkey Kong Country Returns pierwotnie ukazało się na Wii w 2010 roku. Za produkcję odpowiadało Retro Studios, znane z serii przygodowych strzelanek Metroid. Donkey Kong jest jedną z najwyżej ocenianych gier na stacjonarną konsolę Nintendo, uchodzi też za jedną z najtrudniejszych platformówek 2D.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami