Demo Aliens: Colonial Marines sprzed roku prezentuje się ładniej niż finalna gra

„To wygląda jak Turok z Nintendo 64!”

Dziennikarze serwisu VideoGamer przygotowali materiał wideo porównujący grę Aliens: Colonial Marines w wersji testowej, udostępnionej mediom w zeszłym roku, oraz finalny produkt, który możemy znaleźć w sklepach. Różnica jest widoczna gołym okiem i to na korzyść... wersji z zeszłego roku.

Inspektor
Znajdź 5 różnic!

Fragmenty gier udostępniane na pokazach prasowych mają w zwyczaju różnić się od końcowego kodu, ponieważ w prezentacjach twórcy zawsze zaznaczają, że „wszystko może się zmienić”. Często również działy marketingu specjalnie pokazują jedynie najlepsze, wybrane poziomy. Dlatego własnie dziennikarze powinni ze szczególną ostrożnością podchodzić do tego rodzaju przedpremierowych pokazów. Ale co powiedzieć na temat różnic w przypadku Aliens: Colonial Marines?

- Co się stało z dynamicznym oświetleniem? Ktoś ukradł tekstury? - pytają w filmie dziennikarze. - Finalna wersja wygląda jak Turok z Nintendo 64! - rzuca żartobliwie jeden.

Poniżej wideo porównawcze. Do eksperymentu użyto wersję PC z maksymalnie wysokimi ustawieniami grafiki.

Aliens: Colonial Marines ukazało się dwa dni temu. Nie zdobyło przychylności krytyków i wzbudza liczne kontrowersje. W naszej recenzji Kamil napisał, że „najnowsza gra Gearbox Software zawodzi niemal pod każdym względem”.

Wkrótce zaś opublikujemy tekst Digital Foundry dogłębnie analizujący technologię gry i porównujący wersje PC z konsolowymi.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami