Następne epizody The Tyranny of King Washington w marcu i kwietniu

Powstrzymaj szalonego George'a Washingtona w dodatku do Assassin's Creed 3.

Dwa kolejne epizody fabularnego dodatku do Assassin's Creed III - The Tyranny of King Washington - ukażą się w marcu i w kwietniu. Informację podał wydawca, firma Ubisoft.

Pierwszy epizod - The Infamy - został zapowiedziany wcześniej: ukaże się 19 lutego. Wszystkie dodatki trafią na PC, PS3 i X360.

Cześć druga - The Betrayal trafi do sprzedaży 19 marca. Całość zakończy The Redemption, w które zagramy 23 kwietnia. Użytkownicy europejskiego PlayStation Network do wszystkich dat musza doliczyć jeden dzień.

Fabuła w rozszerzeniu opowiada alternatywną historię Stanów Zjednoczonych. Główny bohater Assassin's Creed III - Connor - musi powstrzymać George'a Washingtona, który ogłosił się królem Ameryki. Twórcy szykują specjalne moce, dzięki którym zwiększą się umiejętności bohatera.

Za pojedyncze epizody będziemy musieli zapłacić 800 MS Points lub 10 dol. (ok. 30 zł). DLC dostaniemy też wraz z przepustką sezonową, która kosztuje 2400 Microsoft Points na X360 lub 30 dol. na PC i PS3 (ok. 95 zł). Rozszerzenia w późniejszym terminie trafią też na Wii U.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami