W betę Crysis 3 zagrało już blisko milion graczy

„Tak dobre wyniki zaskoczyły nawet nas.”

W otwartej becie Crysis 3 pozwalającej przetestować tryb multiplayer wzięło już udział łącznie (PC, X360, PS3) blisko milion graczy - ujawnił producent gry, Mike Read, podczas prapremiery, która odbyła się w miniony weekend w Warszawie.

Crysis 3 Mike Read Prapremiera
Mike Read podczas prezentacji

- Aż tak dobre wyniki zaskoczyły nawet nas - dodał Read w rozmowie z Eurogamer.pl. - Crysis zawsze był tytułem skupiającym się na kampanii dla jednego gracza. Jasne, mieliśmy tryby dla wielu graczy w poprzednich odsłonach, ale nigdy nie zdobyły dużej popularności.

- Cieszymy się, że tym razem jest inaczej, bowiem w multiplayer włożyliśmy więcej pracy, niż kiedykolwiek wcześniej. Duża w tym rola naszego studia Crytek UK, które pucowało ten tryb dniami i nocami - zapewniał Read.

Zapytaliśmy, czy studio planuje jakieś specjalne wydarzenia dla społeczności, wzorem choćby Mass Effect 3, by utrzymać popularność tej opcji zabawy także po premierze pełnej wersji. - To coś, nad czym musimy się zastanowić - odpowiedział producent gry. - Ktoś chciał także wiedzieć, czy planujemy wsparcie dla e-sportu. Zależy, czy znajdzie się dostatecznie dużo chętnych. Jeśli tak, przemyślimy sprawę, bo podoba nam się taki plan. Na chwilę obecną jednak nie rozważamy tego na poważnie.

Crysis 3 ukaże się w Polsce 21 lutego. Będzie w pełni zlokalizowany (dubbing) na wszystkich trzech platformach: PC, Xboksie 360 i PlayStation 3. Otwarta beta trybu multiplayer potrwa do 12 lutego.

„W multiplayer włożyliśmy więcej pracy, niż kiedykolwiek wcześniej”
Mike Read,
producent Crysis 3

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami