Szereg gier konsolowych wkrótce trafi na PC?

Baza danych Steam ujawnia tytuły, które mogą trafić do sprzedaży, m.in. Halo 3, Fez i Brutal Legend.

Serwis xPaw's Steam Database, badający nowe wpisy pojawiające się w bazie danych Steam opublikował kilka ciekawych tytułów, które mogą w przyszłości pojawić się w usłudze Valve. Mowa m.in. o starszych grach z serii Halo czy platformówce Fez.

1, Halo: Combat Evolved
Halo: Combat Evolved wydano na PC w 2001 roku

Dzisiaj pisaliśmy już o Brutal Legend, a użytkownicy forum NeoGAF doszukali się innych wpisów, których większość została już usunięta. Pojawiły się m.in. informacje o Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3, Fez, La-Mulana, Duke Nukem 3D: Atomic Edition, Dyad, Cut the Rope, Shadow Warrior Complete, Angry Birds Space, Angry Birds Seasons oraz Second Life.

Na podstawie opublikowanych informacji można wywnioskować również, że trwają prace nad Quantum Conundrum 2, sequelem gry logicznej z zeszłego roku.

Większość wpisów nie jest nowa - serwis xPaw's Steam Database został wzbogacony o funkcję, która przeczesuje nie tylko wpisy w bazie danych, ale także strony „Community”, tworzone dla każdej gry. Dotychczas dane publikowane przez serwisy tego typu okazywały się być prawdziwe i znalezione tytuły wkrótce trafiały do sprzedaży.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami