Tekken Card Tournament - gra karciana z bohaterami bijatyki

Debiut serii na PC.

Namco Bandai ogłosiło, że „wkrótce” opublikuje Tekken Card Tournament, darmową grę karcianą. Nowe postacie odblokujmy, kupując zestawy kart, które pojawią się w sklepach w tym roku.

Gra trafi na tablety i telefony, Tekken Card Tournament uruchomimy także w przeglądarce. Zestawy dodatkowe będą wyposażone w kody QR: po zeskanowaniu rozszerzą się możliwości wirtualnej talii. Poza nowymi bohaterami, niektóre karty podniosą umiejętności już posiadanych postaci.

Gracze wezmą udział w turnieju King of Iron Fist. Zagramy również bez zakupu żadnych dodatkowych zestawów. Twórcy obiecują, że ważna będzie taktyka i odpowiedni dobór talii. Wszystkie platformy będą połączone w jeden system, nic nie stanie więc na przeszkodzie, by za pośrednictwem przeglądarki w komputerze PC pokonać posiadacza iPhone'a.

„Jesteśmy dumni prezentując ten wspaniały produkt, który czerpie z dwóch filarów Capcomu - gier i zabawek - tworząc multiplatformowy projekt” - nie krył zadowolenia Shusuke Takahara, szef Namco Bandai w Europie.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami