Michael Lesslie scenarzystą filmu Assassin's Creed

Autor sztuk teatralnych.

Brytyjski scenarzysta Michael Lesslie stworzy scenariusz filmowej adaptacji serii Assassin's Creed dla Ubisoftu i wytwórni New Regency.

article1
Michael Lesslie

Autor nie ma dużego doświadczenia w pracy na potrzeby srebrnego ekrany. Znany jest lepiej ze sztuk teatralnych - w 2012 jego przedstawienie - „Prince of Denmark” - wystawiono w londyńskim Teatrze Narodowym. Anglik pracował także nad kilkoma produkcjami krótkometrażowymi.

Ubisoft Motion Pictures, oddział francuskiego wydawcy odpowiedzialny za liczne planowane adaptacje, ogłosił współpracę z New Regency w październiku zeszłego roku. Historia opowiedziana w filmie Assassin's Creed skupi się na postaci barmana, który zostaje porwany przez tajemniczą organizację, by następnie przeżyć wspomnienia swoich przodków, za pomocą specjalnej maszyny. Brzmi znajomo? W roli głównej Michael Fassbender („Prometeusz”, „X-Men: Pierwsza klasa”).

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami