Testy odświeżonej wersji Final Fantasy XIV w lutym

Premiera w połowie roku; nowy zwiastun.

Z dokumentów, do których dotarł użytkownik forum NeoGAF wynika, że beta testy Final Fantasy XIV: A Realm Reborn rozpoczną się w połowie lutego.

article1
Japoński Skyrim

Square Enix planuje cztery fazy testów. Po zakończeniu wszystkich gra zostanie wydana, na PC i PS3. Pierwsze dwa etapy będą zamknięte, przeznaczone jedynie dla mieszkańców Japonii.

Dopiero w trzeciej fazie zostaną włączone serwery na zachodzie, a wersja beta zostanie udostępniona posiadaczom konsol PlayStation 3. Ostatni krok to otwarte testy. Stworzone na tym etapie postacie zostaną przeniesione do finalnej wersji gry.

Na podstawie ujawnionych dokumentów można w przybliżeniu określić datę premiery Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Sieciowe RPG ukaże się najwcześniej pod koniec marca, choć realistycznie można założyć premierę w czerwcu.

Zainteresowani wzięciem udziału w testach powinni zgłaszać się na stronie Square Enix.

Final Fantasy XIV wydano we wrześniu 2010 roku, wyłącznie na PC. Gra nie trafiła w gusta graczy i zdobyła niskie oceny recenzentów. Rok po premierze Square Enix ogłosiło, że przygotowuje odświeżoną wersję produkcji, właśnie Final Fantasy XIV: A Realm Reborn.

Poniżej najnowszy trailer produkcji:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami