Diablo III bez drużynowego trybu Player vs Player

Gracze sprawdzą się w potyczkach jeden na jednego.

Oczekiwane przez fanów Diablo III rozszerzenie, zawierające drużynowy tryb Player vs Player zostało anulowane. Grupowe potyczki graczy nie sprostały wysokim wymaganiom twórców, którym nie udało się znaleźć odpowiedniego balansu postaci, głębi i jakości. Nie oznacza to całkowitego usunięcia PvP - kolejna poprawka wprowadzi możliwość walki „jeden na jednego”.

article1
Kilka tygodni temu jeden z przedmiotów w Diablo III zmienił właściciela za 7,5 tys. euro

Informacje opublikował na oficjalnym blogu Jay Wilson, odpowiedzialny w Blizzardzie za rozwój marki Diablo. Według producenta, gracze, którzy brali udział w rozgrywkach drużynowych nie mieli ochoty na więcej niż kilka godzin zabawy.

„Stworzony przez nas drużynowy tryb Player vs Player po prostu nie jest dobrym dodatkiem do Diablo III” - pisze Wilson. Kolejny patch, oznaczony numerem 1.0.7, ukaże się „po nowym roku”. Firma nie rezygnuje całkowicie z pomysłu na rozgrywki drużynowe i szuka nowych rozwiązań.

Pierwotnie poprawka z trybem PvP miała ukazać się „kilka miesięcy po premierze”. Później datę zmieniono na „przed końcem roku”. Diablo III zostało wydane w maju, na PC i Mac.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami