Trzecie DLC do Borderlands 2 zadebiutuje 15 stycznia

W planach podniesienie maksymalnego poziomu postaci.

Trzeci dodatek DLC do Borderlands 2 - Sir Hammerlock's Big Game Hunt - trafi do sprzedaży 15 stycznia przyszłego roku, na PC i X360. Dzień później także na PS3.

O rozszerzeniu pisaliśmy już tydzień temu, gdy do Internetu wyciekły pierwsze informacje, znalezione w plikach najnowszego patcha. Dodatek trafi za darmo do posiadaczy sezonowej przepustki, reszta graczy musi liczyć się z wydatkiem rzędu 10 dolarów (ok. 30 zł). Tradycyjnie już, europejscy posiadacze PlayStation 3 będą musieli poczekać dzień dłużej na premierę DLC.

W Sir Hammerlock's Big Game Hunt pomagamy tytułowemu bohaterowi, który wyrusza na polowanie. Niestety, ekspedycję przerywa pojawienie się nowego przeciwnika, które chce pójść w ślady Handsome Jacka, głównego wroga z podstawowej wersji gry.

Producent gry - Gearbox Software - planuje następne dodatki. Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku gracze będą mogli kupić kolejną przepustkę sezonową, a wraz z nią wszystkie DLC. IGN donosi, że twórcy zamierzają wspierać Borderlands 2 tak długo, jak tytuł będzie popularny, co wiąże się ze stworzeniem nowych bohaterów i podniesieniem maksymalnego poziomu postaci.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami