Demo God War: Wstąpienie dołączane do filmu „Pamięć Absolutna”

Kup film na Blu-ray, a przetestujesz grę z Kratosem.

1
Okładka Pamięci Absolutnej za granicą

Reżyserska, rozszerzona wersja filmu „Pamięć Absolutna” w wydaniu na płycie Blu-ray zawierać będzie kod na pobranie z PlayStation Network dema God of War: Wstąpienie - poinformowało Sony.

Wersja demonstracyjna pozwoli sprawdzić w akcji kampanię dla jednego gracza - ten sam fragment, który mogli przetestować uczestnicy targów Electronic Entertainment Expo w czerwcu.

Premiera obrazu z 2012 roku z Colinem Farrellem w roli głównej na Blu-rayu odbędzie się na świecie 26 grudnia. Oferta będzie dostępna także w Polsce. Zapytaliśmy Sony, czy w naszym kraju film kupimy tego samego dnia, ale nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi. Gdy tylko tak się stanie - zaktualizujemy wiadomość.

Na pudełku z filmem widnieje napis „exclusive through 3/8/2013” („wyłączność do dnia 8 marca 2013”), co sugeruje, że demo zostanie w późniejszym terminie udostępnione dla wszystkich posiadaczy PlayStation 3. Czy tak się stanie, również zapytaliśmy polskie przedstawicielstwo Sony i również czekamy na odpowiedź.

W God of War wcielamy się w Kratosa, Boga Wojny. To gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, w której sieczemy na kawałki setki wrogów (tzw. slasher).

Premiera pełnej wersji God of War: Wstąpienie nastąpi 13 marca 2012 roku, tylko na konsolę PlayStation 3. Gra zostanie w pełni zlokalizowana. W rolę Kratosa w poprzednich tytułach z serii wcielał się aktor Bogusław Linda. Sony nie poinformowało jeszcze oficjalnie, czy i we Wstąpieniu zagra główną rolę.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami