Trzeci dodatek do Borderlands 2 zapowiedziany

Sir Hammerlock's Big Game Hunt.

Sir Hammerlock's Big Game Hunt to tytuł najnowszego, trzeciego już, dodatku do Borderlands 2.

Tytuł potwierdził przedstawiciel Gearbox, dewelopera gry, w rozmowie z dziennikarzami serwisu Polygon.com, po tym jak fani odkryli przesłanki o jego istnieniu zawarte w najnowszym zestawie poprawek.

1
Hammerlock we własnej osobie. Baczność!

Wczoraj do Borderlands 2 na Xboksa 360 i PlayStation 3 wypuszczony został patch, który wprowadził wiele usprawnień; między innymi rozwiązał problem z traceniem przez graczy „Badass Rank”. Wzbogacił też wersję na PS3 o trzy dodatkowe trofea. W opisach czytamy o ukończeniu misji „The Fall of Nakayama” (Upadek Nakayamy), czy wypełnieniu wszystkich misji Hammerlocka właśnie. Polegać mają na polowaniu.

Nie znamy na razie większej ilości szczegółów, ale przedstawiciel dewelopera dodał, że nowe informacje zostaną ujawnione „wkrótce”.

Hammerlock's Big Game Hunt to trzeci z czterech zaplanowanych do gry dodatków. Wcześniejsze dwa to Mr. Torgue's Campaign of Carnage i Captain Scarlett and her Pirate's Booty. Wszystkie można kupować osobno, lub zbiorczo, w przedpłacie, w formie Season Pass (koszt: około 120 zł).

Borderlands 2 ukazało się na Xboksa 360, PS3 i PC we wrześniu, w angielskiej wersji językowej. Tytuł jest hybrydą strzelanki i gry RPG.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami