God of War: Wstąpienie w wersji beta od 9 stycznia na PlayStation Network

Dla posiadaczy PlayStation Plus.

Sony ogłosiło, że wersja beta trybu wieloosobowego God of War: Wstąpienie zostanie udostępniona w usłudze PlayStation Network 9 stycznia przyszłego roku.

W testach będą mogli wziąć udział tylko posiadacze kont PlayStation Plus.

W trybie wieloosobowym God of War: Wstąpienie poziomy podzielone są na dwie kategorie - większe mapy z dużymi, otwartymi środowiskami, lub mniejsze, na których walka jest bardziej intensywna.

Wersja beta będzie posiadała dwa tryby rozgrywki - Team Favor Rush i Favor of the Gods. W obu przypadkach zadaniem graczy będzie zdobycie jak największej ilości punktów, otrzymywanych za każdego pokonanego przeciwnika, otwarcie skrzyni czy przejęcie kluczowego punktu na mapie. O przychylność bogów będzie można zabiegać wraz z grupą znajomych lub w pojedynkę.

Gracze, którzy wezmą udział w testach, będą mogli także sprawdzić poradnik dla początkujących oraz zobaczyć w akcji system modyfikacji i ulepszania postaci.

Pełna wersja gry pojawi się w sprzedaży 13 marca 2013. God of War: Wstąpienie to prequel serii God of War. Na skutek machinacji Aresa, Kratos zabija swoją żonę oraz dziecko, po czym zostaje skazany na wieczność w tytanicznym więzieniu dla potępionych. Uzbrojony w Ostrza Chaosu, planuje pomścić rodzinę.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami