Zwiastun Gears of War: Judgment - 30 dni po Dniu Wyjścia

Prequel do trylogii brutalnej, flagowej serii Microsoftu i Epic Games.

1
Rozgrywka polega na chowaniu się za osłonami i ostrzeliwaniu Szarańczy. Ewentualnie bardziej osobistym wyperswadowaniu potworom, że mają wracać skąd przyszły. Wszystkie gry z serii cechuje wyjątkowa brutalność.

Podczas gali Video Game Awards 2012 zaprezentowany został najnowszy zwiastun Gears of War: Judgment. Wideo ukazuje świat gry 30 dni po Dniu Wyjścia - dniu, w którym Szarańcza wyszła spod ziemi i zaczęła atakować ludzi.

W Judgment główną postacią zostaje Damon Baird, którego gracze mogą znać jako członka składu Delta występującego w Gears of War, Gears of War 2 i Gears of War 3.

Za produkcję gry odpowiada głównie polskie studio People Can Fly, które należy do Epic Games, dewelopera poprzednich tytułów z serii. Wcześniejsze dokonania PCF to między innymi wysoko oceniana strzelanka Bulletstorm.

Gears of War: Judgment ukaże się wyłącznie na Xboksa 360 w marcu 2013 roku.

O Video Game Awards - coroczna gala organizowana przez amerykańską telewizję Spike oraz Geoffa Keighley'ego, znanego z serwisu GameTrailers.com. Oprócz przyznania nagród dla gier za miniony rok, zapowiadane są nowe tytuły i prezentowane najnowsze zwiastuny produkcji już znanych. Dzisiejszej nocy odbyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami