Grand Theft Auto: Vice City dostępne w App Store

Za 20 zł. Jeszcze dzisiaj premiera wersji na Androida.

Grand Theft Auto: Vice City pojawiło się w sklepie Apple. Gra dostępna jest na iPhone oraz iPada za 6,50 dolara (ok. 20 zł). Dzisiaj ma zostać udostępniona także wersja przeznaczona na urządzenia z systemem Android.

Zainteresowani przygodami Tommy'ego Vercetii muszą przygotować się na ściągnięcie gigabajta danych. Sterujemy za pomocą przycisków, która pojawiają się na ekranie. Ikony po prawej stronie odpowiadają za funkcje, takie jak strzelanie i kradzież pojazdów. Postacią kierujemy strzałkami po lewej stronie ekranu dotykowego. Dostępne ruchy zmieniają się, gdy wsiądziemy do samochodu.

Grand Theft Auto: Vice City ukazało się w 2003 roku, początkowo na PlayStation 2. Rok później gra miała premierę na PC i Xboksie. Głównym bohaterem w szóstej odsłonie serii jest Tommy Vercetti, członek mafii z Liberty City. Po opuszczeniu więzienia mężczyzna szybko popada w tarapaty i traci pieniądze swoich szefów.

Pełną listę urządzeń, na których zadziała mobilna wersja Vice City, można znaleźć tutaj.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami