Wii Mini może nigdy nie być dostępne w Europie

Polski dystrybutor ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza.

Brytyjski oddział Nintendo poinformował, że nie ma planów wydania Wii Mini na terenie Wielkiej Brytanii. Przedstawiciele firmy Stadlbauer, dystrybutora produktów Nintendo w Polsce, „ani nie wykluczają, ani nie potwierdzają premiery sprzętu w naszym kraju”.

- Wii Mini to produkt na rynek kanadyjski. Nie mamy planów związanych z Wii Mini. Skupiamy się całkowicie na Wii U - powiedział w rozmowie z dziennikarzem CVG.com James Honeywell, odpowiedzialny za marketing w brytyjskim Nintendo.

Przedstawiciele polskiego dystrybutora nie informują o dostępności lub niedostępności konsoli w Polsce, mówiąc na łamach serwisu Polygamia.pl, że „nie wykluczają, ani nie potwierdzają” premiery.

Według oficjalnych informacji ujawnionych przez Nintendo, Wii Mini będzie można kupić jedynie w Kanadzie, od 7 grudnia za 99 dol. kanadyjskich (ok. 315 zł). Przypominamy, że Wii posiada blokadę regionalną, więc na wspomnianym Wii Mini uruchomią się tylko produkcje w amerykańskim formacie NTSC.

Kompaktowa wersja pozbawiona została możliwości połączenia z siecią oraz wstecznej kompatybilności z grami z GameCube'a.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami