Ubisoft przeprowadza sondę na temat Assassin's Creed

Wydawca pyta, czy gracze chcieliby więcej gier z Connorem, Desmondem, powrotu do Ameryki czy następnej części już w przyszłym roku.

Według informacji serwisu TheGamingLiberty.com, Ubisoft rozesłał do graczy ankiety, w których pyta o wiele kwestii związanych z Assassin's Creed.

1
Kooperacja w systemie drop-in/drop-out, dołączanie znajomych bez przerywania rozgrywki?

Oceniona ma zostać fabuła, system walki i inne. Pojawiają się jednak też pytania dotyczące przyszłości serii. Ubisoft bada grunt, czy jeżeli następną część Assassin's Creed ukazałaby już w przyszłym roku, to czy bylibyśmy zainteresowani kupnem. Co miałoby się znaleźć w przyszłorocznej odsłonie? O niczym jeszcze to nie świadczy, ale gracze mogą zaznaczyć jak bardzo interesujące byłoby poznanie dalszej historii Connora, bohatera Assassin's Creed 3, powrót na tereny Pogranicza lub nawet Desmonda. Znaleźć można również prośbę o ocenę pomysłu wdrożenia trybu kooperacji do kampanii oraz gry Uncharted 3: Oszustwo Drake'a.

Podobną ankietę rzekomo rozsyłano przy okazji prac nad Assassin's Creed 3, pytając między innymi o to, jakie miejsce i czas akcji wydają się graczom interesujące.

Ubisoft jakiś czas temu zapowiadał, że po premierze pełnoprawnej trzeciej części zrezygnuje z wydania gry w kolejnym roku.

Naszą recenzję Assassin's Creed 3 możecie przeczytać tutaj.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami